OPTA 2024 11.3.2024

Každoročne sa konajúca výstava Opta v Brne je doslova povinnou jazdou pre každého kto sa zaujíma o najnovšie trendy a inovácie v oblasti optického trhu. Rovnako ako predchádzajúce ročníky aj tento bol veľkolepou prehliadkou štýlu a technológii.

Nechýbali sme ani my a dovolíme si tvrdiť, že veľkosťou plochy a dizajnom stánku sme sa radili medzi TOP vystavovateľov. Ako spoločnosť, ktorá rozhodne nie je v oblasti optickej distribúcie žiadny nováčik sme predstavili  najhorúcejšie novinky na sezónu 2024 zo všetkých značiek, ktoré máme aktuálne v portfóliu.

Návštevníci výstavy mali možnosť prezrieť si najnovšie modely značiek Guess, Marciano by Guess, Gant, Serengeti a Gigi Studios. S ohľadom na svoje DNA, predstavila každá značka svoju víziu a trendy novej sezóny pretavené do modelov a to či už slnečných, alebo dioptrických okuliarov.

Okrem vyššie spomenutých značiek sme tento rok predstavili adepta na prírastok do nášho portfólia a to značku Vivienne Westwood. Ktorá už svojím menom po slávnej módnej návrhárke sľubovala ikonickosť a rebéliu v jednom. Štýl Vivienne Westwood nesklamal, modely z tejto značky sú kombináciou avantgardy a elegancie s výraznými tvarmi, jedinečnými detailmi a precíznym spracovaním, charakteristické práve pre štýl  návrhárky.

Opta nepatrila len okuliarom, zákazníkom sme sa snažili priniesť aj zábavu a trochu relaxu v podobe cateringu, originálnych drinkov miešaných profesionálnym barmanom a miestom na kávu a posedenie s priateľmi.

Takáto bola Opta 2024. A veríme, že s pohľadom nielen cez našu optiku, ale aj optiku našich zákazníkov.

Tešíme sa na ďalší ročník!

© ARSY line 2019