Einar Group

View

Einar Group sa venuje výrobe ako okuliarových rámov, tak aj slnečných okuliarov od roku 1993 s pobočkami po celej východnej Európe počnúc Maďarskom, Talianskom, Nemeckom až po Veľkú Britániu. Do skupiny Einar patria značky ako AVANGLION, SOVÉR, OZZIE, ZENZERO, POLAR GLARE, VIEW OPTICS, abOriginal, shake, I2I. Produktové portfólio Einar sa neustále zväčšuje aj vďaka vlastnému dizajnovému štúdiu. 


Značka prináša novú radu krásnych okuliarov, ktoré navrhol legendárny dizajnér Police Eyewear, Bruno Parmegiani. Katalóg OPTI k nahliadnutiu  ➡️ Avanglion-OPT-2018-FaWi.pdf Katalóg SUN k nahliadnutiu  ➡️  Avanglion-SUN-2018-FaWi.pdf


 


Značka s dizajnom rámov od Bruna Permaginaniho vyžaruje pôvab s individuálnym nádychom, vďaka čomu sa odvážite nosiť niečo iné. Či už je to kultový plastikový štýl z 50-tych rokov, alebo opulentný kovový rám s kryštálmi, táto značka prináša nie le štýl aj aj charakter. Katalóg OPTI k nahliadnutiu  ➡️ Sover-OPT-2018-FaWi.pdf Katalóg SUN k nahliadnutiu  ➡️  Sover-SUN-2018-FaWi.pdfZnačka Ozzie sa vyznačuje zábavnou a všestrannou kolekciou okuliarov pre aktívneho klienta. Ozzie je všestranná značka, ktorá sa veľmi dobre nosí, či už ste na turistike, na horskom bicykli, alebo v manažérskom kresle. Značka sa vyznačuje aj kolekciou inovatívnych polarizovaných magnetických klipov. Katalóg OPTI k nahliadnutiu ➡️ Ozzie-OPT-2018-FaWi.pdf Katalóg SUN k nahliadnutiu ➡️ Ozzie-SUN-2018-FaWi.pdfKolekcia značky Zenzero sa vyznačuje nízkou váhou rámov. Kolekcia ponúka jedinečný a jednoduchý štýl zameraný na pohodlie klienta.


Slnečné okuliare Polar Glare sa vyznačujú tým, že sú štandardne dodávané s polarizačnými šošovkami. Okuliare sú vhodné ako na bežné nosenie, tak aj pre vodičov. Hlavnou vlastnosťou polarizačných  slnečných okuliarov je schopnosť eliminovať slnečné odlesky od vozovky, iných áut, či vodnej hladiny.PG sun.pdfZnačka View Optics je jednoduchá kolekcia, ktorá pokrýva širokú škálu dizajnových prevedení rámov. Ak je to vyžadované, každá sada rámov sa dodáva s púzdrom.Ak chete ponúkať najpredávanejšie tvary a pekný štýl za lakavé ceny, uvažujte nad kolekciou abOriginal. Značka Shake sa vyznačuje farebnosťou rámov, ktoré dodávajú mladícky a energický štýl. Táto kolekcia napomáha vyniknúť v dave. Je určená pre mladého klienta, ktorý sa zaujíma o módu.Kolekcia I2I je základná kolekcia skupiny Einar, určená skôr pre klasicky orientovaného klienta, ale nájde sa tu aj pár odvážnejších modelov.


© ARSY line 2019 - 2022