EINAR GROUP

View

Einar Group sa venuje výrobe ako okuliarových rámov, tak aj slnečných okuliarov od roku 1993 s pobočkami po celej východnej Európe počnúc Maďarskom, Talianskom, Nemeckom až po Veľkú Britániu. Do skupiny Einar patria značky ako AVANGLION, SOVÉR, OZZIE, ZENZERO, POLAR GLARE, AZ OPTICS, abOriginal, shake, I2I. Produktové portfólio Einar sa neustále zväčšuje aj vďaka vlastnému dizajnovému štúdiu. 


Značka prináša novú radu krásnych okuliarov, ktoré navrhol legendárny dizajnér Police Eyewear, Bruno Parmegiani. 


 Značka Ozzie sa vyznačuje zábavnou a všestrannou kolekciou okuliarov pre aktívneho klienta. Ozzie je všestranná značka, ktorá sa veľmi dobre nosí, či už ste na turistike, na horskom bicykli, alebo v manažérskom kresle. Značka sa vyznačuje aj kolekciou inovatívnych polarizovaných magnetických klipov.
Slnečné okuliare Polar Glare sa vyznačujú tým, že sú štandardne dodávané s polarizačnými šošovkami. Okuliare sú vhodné ako na bežné nosenie, tak aj pre vodičov. Hlavnou vlastnosťou polarizačných  slnečných okuliarov je schopnosť eliminovať slnečné odlesky od vozovky, iných áut, či vodnej hladiny.
Značka AZ Optics je jednoduchá kolekcia, ktorá pokrýva širokú škálu dizajnových prevedení rámov. Ak je to vyžadované, každá sada rámov sa dodáva s púzdrom.

Ak chete ponúkať najpredávanejšie tvary a pekný štýl za lakavé ceny, uvažujte nad kolekciou abOriginal. 
Kolekcia I2I je základná kolekcia skupiny Einar, určená skôr pre klasicky orientovaného klienta, ale nájde sa tu aj pár odvážnejších modelov.


Produkty

© ARSY line 2019