SERENGETI

serengeti

STVORENÉ, ABY VYDRŽALI

Značka Serengeti® vyrába technologicky najpokrokovejšie slnečné okuliare. Šošovky s fotochromatickou funkčnosťou a polarizačným filtrom doplnené o spektrálny filter sú špeciálne prispôsoebné tak, aby chránili zrak vodičov a pilotov v neustále sa meniacich svetelných podmienkach.

Vytrvalosť nie je o módnych výstrelkoch a hitoch sezóny. Je o pozananí seba samých a zachovaní vernosti tomu, čomu veríme. Vytrvalosť si vyžduje skúsenosti a čas. Tí, čo nosia okuliare značky Serengeti® sú si toho vedomí a vážia si to. Produkty sú z najkvalitnejších materiálov. Navrhované sú s ohľadom na elganciu, ktorá obstojí aj v teste času.

Zákazníci oceňujú tvrdú prácu a odhodlanie stáť si za svojim. Cítia charakter značky, ktorá nevolí najjednoduchšiu cestu, ale definuje si vlastnú.

Nový krok v histórii značky.

Od slnečných okuliarov k rámom. Začiatkom roku 2023 spustila značka Serengeti novú kolekciu okuliarových rámov. V rámoch je dokonale zužitkovaná štyridsaťročná skúsenosť neustáleho vylepšovania slnečných okuliarov, pretavená do dizajnu, detailov a kvality okuliarových rámov, vždy s ohľadom na vysoký komfort nositeľa.

Viac na:

Oficiálna web stránka

Facebook

Instagram

© ARSY line 2019