GANT

GANT

Značka GANT je originálna americká lifestyle značka pretkaná bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vysokej kvality. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Jej hodnoty sú nerozlučne späté s autentickým dedičstvom Amerického Východného Pobrežia, pochádzajúcim z roku 1949, kedy bola spoločnosť založená v New Haven, Connecticut. Od tej doby spoločnosť GANT expandovala svoje pôsobenie do celého sveta. 

Okrem odevov sa pod licenciou značky GANT navrhujú a predávajú aj hodinky, obuv, okuliare a bytové doplnky. Vysoká kvalita spracovania a materiálov charakteristická pre značku GANT sa rovnako dodržiava pri výrobe kolekcií optických rámov a slnečných okuliarov. 

GANT sa stal súčasťou portfólia značiek spoločnosti Marcolin v roku 2013.

Ponúka exkluzívny výber súčasných módnych štýlov kombinovaných s nadčasovou klasikou. Množstvo tvarov a bohaté farebné prevedenia inšpirované vintage štýlom sú spojené tak, aby vytvorili kolekciu optických a slnečných rámov pre mužov i ženy, ktoré sú trendové a zároveň nie príliš prehnané. Jemné označenie detailným logom zaisťuje kúsok autenticity Amerického dedičstva a Európskej sofistikovanosti v každom z nich.

Viac na:

Oficiálna web stránka

Instagram

YouTube

Facebook

Okuliarové rámy

Gant optické rámy

Slnečné okuliare

Gant slnečné okuliare

© ARSY line 2019