BOLLÉ

Bollé

Značka Bollé je jedným z priekopníkov v odvetví slnečných okuliarov. Kladie výkon, dizajn a inovácie na jadro svojej stratégie. Značka zostáva dodnes lídrom v koncepcii športových a lifestylových slnečných okuliarov, lyžiarskych okuliarov, lyžiarskych a cyklistických prilieb. Ochranná vetva značky, nazvaná Bollé Safety, je tiež lídrom v tejto oblasti. Estetická a vysoká úroveň technickosti výrobkov vysvetľuje toto vedúce postavenie. Bollé sa snaží integrovať najnovšie inovácie na trhu a nikdy neprestáva vyvíjať nové technologické riešenia na zlepšenie výkonnosti svojich výrobkov.

Dnes, po 130 rokoch, sa produkty Bollé distribuujú a nosia po celom svete. Značka Bollé zaujala špeciálne postavenie na trhu zimných športov, vodných športov, golfu, tenisu, cyklistiky a vonkajších športov rovnako ako aj okuliarov, ktoré svojim štýlom vyhovujú každodenným potrebám.

Nový krok v histórii značky.

Bollé – to už nie je len lyžovanie, jazda na bicykli, či výstup na hory. Bollé prichádza na trh s úplne novým produktom s ktorým sa chce viac priblížiť svojim zákazníkom. 

Prináša kolekciu okuliarových rámov, vytvorenú skúsenosťami, postavenú na detailoch, funkčnosti, vysokej kvalite a odolnosti.

Okuliarové rámy so športovou DNA prispôsobenou ležérnejšiemu mestskému štýlu, postavené na detailoch. Lebo na detailoch záleží

Viac na:

Oficiálna web stránka

Instagram

Facebook

YouTube

Slnečné okuliare

© ARSY line 2019