GIGI Studios

GIGI Studios

GIGI Studios

Okuliare, ktoré zvýraznia vašu jedinečnosť. 

3 generácie skúseností a pokroku GIGI Studios

Na základoch firmy GIGI Barcelona, ktorú v roku 1962 založil starý otec súčasnej výkonnej riaditeľky Patricie Ramo, je postavená súčasná silná značka GIGI Studios. Dynamicky rastúca spoločnosť zmenila svoj názov v roku 2019, aby sa tak lepšie odlíšila od ostatných značiek, ktoré mali rovnako ako Gigi, mesto Barcelona vo svojom názve.

GIGI Studios je spoločnosť pôvodne založená v Barcelone a na svoje korene je hrdá. Avšak riaditeľka spoločnosti si myslí, že pre ich ďalší medzinárodný rozvoj bolo vhodnejšie zmeniť súčasný názov. V súčasnosti sú slnečné okuliare a dioptrické okuliarové rámy značky GIGI Studios dobre známe a dostupné v až 50 krajinách sveta. Táto expanzia veľa napovedá o ich úspešnom podnikaní a záujme zákazníkov po celom svete. Je evidentné, že spoločnosť kladie dôraz na kvalitu, dizajn a inováciu v tejto oblasti.

        

Jedinečná identita

Výsledkom neustáleho skúmania a zlepšovania materiálov, tvarov a farieb sú jedinečné, vysoko kvalitné a zároveň funkčné dizajny, ktorých cieľom je vyjadriť unikátnosť každého jednotlivca.

Spojenie tradícií a moderných trendov

Neustále hľadanie inovácií, vizionárske použitie materiálov a dlhoročné skúsenosti v dizajne okuliarov sú definujúcimi prvkami kolekcií GIGI Studios.

GIGI Studios navrhuje slnečné okuliare a okuliarové rámy v každom štýle, od decentných až po tie najodvážnejšie, pričom však vždy sleduje najnovšie módne trendy. Jedinečná, dynamická estetika značky sa odráža v rôznych produktových radoch, v ktorých si svoju unikátnu voľbu nájdu ľudia s rôznym typom tváre, ako aj s rôznym životným štýlom. GIGI Studios aktuálne ponúka katalóg všestranných modelov v piatich hlavných kolekciách: Vanguard, Icons, Men, Lab a XS.

Vanguard

Kolekcia plná kontrastov, ktorá odráža náš najkreatívnejší pohľad na módu.

Výrazné tvary definované najnovšími módnymi trendmi, ručne vyrábaný dizajn s použitím špičkových a zároveň jemných materiálov, akými sú taliansky prírodný acetát (Mazzucchelli) a nemecká nehrdzavejúca oceľ. Kolekcia Vanguard obsahuje široký výber slnečných okuliarov, ako aj dioptrických okuliarových rámov

Men

Súčasný dizajn na každý typ tváre.

Hoci viaceré z modelov GIGI Studios sú rodovo neutrálne, v aktuálnej ponuke nájdete aj kolekciu určenú primárne pre mužov.  Kolekciu, ktorá je flexibilná a ľahká, ale zároveň pevná a trvácna. Modely kolekcie MEN sú rovnako ako kolekcia VANGUARD pripravené z kvalitných a zároveň jemných materiálov, ktorými sú prírodný acetát a nehrdzavejúca oceľ.

Icons

Skúsenosti troch generácií spájajúce tradíciu a inováciu.

Kolekcia Icons je poctou klasickým dizajnom, ktoré prežili chod času a dnes sú opäť vyhľadávanými.

Unisex modely, ktoré vynikajú svojimi jedinečnými detailmi. Pohodlné a odolné rámy sú vyrobené z najkvalitnejších no zároveň jemných materiálov.

  

Lab

Ľahké dizajny inšpirované technológiou

GIGI Studios LAB je výsledkom experimentovania s novými materiálmi a technologickým pokrokom. Jemnosť vzorov a ich extrémna ľahkosť definujú túto kolekciu inšpirovanú technológiou a módou.

Unisex modely okuliarových rámov kolekcie LAB sú vyrobené z ultraľahkých materiálov, japonského titánu a beta-titánu, ktoré sú elegantne doplnené o taliansky acetát.

XS

Sofistikovanosť, štýl a odvážny postoj pre drobné tváre

Oslava ženského prejavu vo všetkých jeho podobách. Štýlové okuliare menších rozmerov, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre drobné tváre. Podstata GIGI Studios v jej najkondenzovanejšom zmysle.

Dopytujte v očných optikách vo Vašom meste.

Viac na:

Oficiálna web stránka

Instagram

Facebook

Okuliarové rámy

GIGI optické rámy

Slnečné okuliare

GIGI slnečné okuliare

© ARSY line 2019